Zápas hviezd MFL 2015 už o mesiac!

20.01.2015 18:18

Ako je MFL dobrým zvykom, dostanú tí najlepší miniflorbalisti z jednotlivých tímov šancu ukázať svoje schopnosti v exhibičnom Zápase hviezd MFL! Zápas sa každoročne uskutočňuje ako pripomenutie si vzniku Š.K. Slovan Rimavská Sobota 23.februára 1922.
Pred - verme že znova zaplneným - hľadiskom telocvične ZŠ M.Tompu na Sídlisku Západ sa stretnú trénermi FBC Slovan Rimavská Sobota zostavené výbery Bieli a Modrí takto presne o mesiac - v piatok 20.februára 2015 o 18:45. Zápas bude hraný na tri 15 minútové tretiny a čistý čas hry a v prestávkach budú pripravené súťaže nielen pre vybraných hráčov, ale aj pre divákov, ktorí budú mať vstup do hľadiska za symbolické euro.
Tu si môžte pripomenúť atmosféru prvého a druhého ročníka zápasu hviezd MFL. Všetci v Slovane už pracujeme na tom, aby bol tento ročník ešte vydarenejší.